Müşteri Yorumları

İşçilik çok kaliteli ve çok kısa sürede istediğimiz zamanda temiz şekilde teslim edildi. Ayrıca ustalar da çok kaliteli insanlar verdiğiniz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

Esin E.

Gürcan beyle çalışmak çok iyi işinin hakkını veren bir insan ellerine sağlık gördüğüm en iyi esnaf

Muharrem A.

Kendilerine vermiş oldukları emek ve mesai için teşekkür ederim.İşçilikleri kaliteli, güleryüzlü hizmetleri nedeniyle ayrıca teşekkür ederim. Fiyatlarıda piyasaya göre daha uygun geldi.

Kamil K.

Gürcan bey zamanında dönüş yaptı, kibar ve temiz çalışan bir kişi. Sineklikler tam yerine oturdu ve verdiği fiyat piyasaya uygu. Emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim.

Barbaros E.

Gürcan bey ve ekibi işini doğru düzgün yapan, titiz çalışan, müşterisi ile saygı ve güven çerçevesinde iyi ilişkiler kuran bir ekip. Fiyatlar ürün kalitesine bakılırsa piyasanın altında. Zamanında gelip işlerini tertemiz yapıp teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yeni işlerde ilk tercihim Gürcan bey ve ekibi olacak. Aldığınız paranın helali hoş olsun.

Hüseyin K.

Çok saygılı, işi bilen, çözüm üreten, fikir veren bir arkadaşımız. 4 katlı villamızın tüm pencere ve balkon demirlerini, balkon korkuluklarını, pergolesini, motorlu kepenklerini sokağa çıkma yasaklarına rağmen çok kısa bir sürede bitirdi. Kesinlikle tevsiye ederim.

Esra B.

Gürcan bey gerçekten elinize emeğinize sağlık. Yaptığınız kaliteli işçilik, güler yüzlü hizmet için çok ama çok teşekkür ederim. Söz verdiğiniz sürede, söz verdiğiniz şartlarda işi bitirdik. Sağolun varolun.

Kamil K.

Çok teşekkür ederim Gürcan bey ve ekibine 

Elif G.

Vaktinde gelip derli toplu iş yaptı eline sağlık

Benan Ç.

Söz verdiğinden de erken, işlerini gerektiği gibi bitirdi. Gürcan bey'e teşekkür ediyor, eğer işiniz varsa mutlaka tercih ediniz. Kesinlikle utandırmaz. Çok kibar, nazik ve beyefendi bir insan. Çekinmeden çalışabilirsiniz. Gürcan bey tekrar teşekkürler.

Deniz D.

Kibar ve gerçek bir esnaf. Kendisi ve ekibi işini çok titizlikle yapıyor. Verdiği tarihlerde gelip işlerimizi hallettiler sağolsun. Pencerelerimiz ve cam balkonumuz çok güzel oldu. Gürcan beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Hayırlı işler diliyorum.

Uğur A.

Hem kendi hem de çalışanları işinin ehli, terbiyeli ve sorumluluk sahibi. Söz verdiği tarihte işini teslim ediyor, güvenilir.

Sevil Ö.

testimonial